تور مارماریس- 12 مرداد 98
جولای 23, 2019
غواصی در جزیره کیش
جولای 25, 2019
Show all

پاراسل

پاراسل

پاراسل

 

کیش، سرزمین تفریح‌های آبی و هوایی‌ست. غواصی، جت اسکی و قایق‌‌سواری شاید بتواند ما را سرذوق بیاورد، اما کاری که پاراسل کیش با میزان آدرلانین بدنمان می‌کند، از دست هیچ ورزش دیگری برنخواهد آمد. این چترهای رنگی ماموریت دارند تا ۲۰۰ متر ما را در سواحل کیش بالا ببرند و جایی بین آسمان و دریا دلمان را از ترس و خنده بلرزانند.

 

پاراسل کیش کجاست؟

 

پاراسل، تفریحی‌ست که به صورت حرفه‌ای فقط در کیش انجام می‌شود. همه سواحل کیش هم امکان پاراسل‌سواری ندارند. اگر کسی به دنبال این تفریح باشد، باید سراغ آن را در ساحل‌های زیر بگیرد:

اسکله تفریحی در خیابان سنایی و خیابان دریا قرار گرفته و یکی از ساحل‌های پرطرفدار کیش است. در محدوده این اسکله، چندین مرکز، بلیط پاراسل می‌فروشند.

ساحل دامون، محل حرکت کشتی‌های مسافری و تجاری‌ست و دقیقا در شمال این جزیره قرار دارد. کلوپ سی‌من در  این ساحل برای تفریحات دریایی درست شده است.

ساحل سیمرغ، ساحل شنی با دید باز در جنوب شرقی جزیره و نزدیک هتل مارینا قرار گرفته و کلوپ ناتیلوس در آن امکانات پاراسل هم دارد.

ساحل مرجان در میدانی به همین اسم، به زیباترین ساحل جزیره معروف است. کلوپ‌های اسکوبا و باراکودا در این ساحل معمولا دید بهتری برای پاراسل دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *